Strany
potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
Strany potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
zavřít

Napište hledaný výraz a stiskněte Enter

 

Komerce

aneb všechno není zadarmo

autor: Zdeněk Šraier  (publikováno: 03.02.2001)

 

Služby pro sponzory

Pokud máte zájem, můžete mít na Stránách potápěčských odkaz na Vaše komerční nebo nepotápěčské WWW stránky. Odkaz na nekomerční stránky s potápěčskou tématikou umístíme pochopitelně zdarma. Textový odkaz je třeba doplnit logem do velikosti 150x150 bodů.

Jeden (náhodně vybraný) sponzor se objevuje v pravé horní části titulní stránky, tamtéž je odkaz na kompletní seznam. Sponzoři mají aktivní odkaz na svůj web v adresáři.

Komerční stránka je taková, na které se nabízí prodej zboží či služby za účelem dosažení zisku. Tedy například prodej potápěčské techniky a nabídka potápěčské školy či cestovky komerce je, prodej klubových triček ne. Rozhodnutí je na Stranách potápěčských.

Zde najdete formulář pro nového sponzora.

Můžete mít také na Stránách potápěčských ceník a popis Vašich potápěčských kurzů, na počtu kurzů nezáleží. Výcvikový systém musí být na SP popsán, viz formulář pro popis výcvikového systému, jinak žádné omezení není.

Pro zadání kurzu použijte formulář.

Rok míněn jako kalendářní. To znamená, že ta která služba je vždy zaplacena do 31.12. Prosinec a leden je přechodné období, podobně jako u dálničních známek. Obdržíte řádný doklad - fakturu.

Služby jsou poskytovány všem sponzorům stejným způsobem a za stejných podmínek, nejsou nijak individualizované a obsahují pouze výše uvedené prvky.

500 Kč/rok
Tvorba WWW stránek a další počítačové služby
Nesouvisí se Stranami potápěčskými, ale s naší obživou. Rádi vám pošleme komerční nabídku.

 

autor: Zdeněk Šraier