Strany
potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
Strany potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
zavřít

Napište hledaný výraz a stiskněte Enter

 

Sport Prag

Praha, 5.3.1999

autor: Sládek Tomáš  (publikováno: 06.03.1999)

Tak se nám zase urodilo. Letošní jarní Sport Prag se svojí velikostí přiblížil opravdu veletržním rozměrům a bylo na co koukat i v sekci vodních sportů.

skafandr u Agamy
Řada potápěčských škol a prodejců potápěčské techniky předváděla, co umí. Skafandr s mosaznou přilbou nebyl u Agamy bohužel na prodej.
stánek HQH

stánek Olson


aquarium u Trigger divers Klasickým výstavním stánkům se poněkud vymykala vodní nádrž, lákající zákazníky do školy Trigger divers. Před časem jsem si na německém Bootu říkal, proč mají to populární akvárium, kde plavou místo rybiček potápěči, tak ošklivé. Musím bohužel konstatovat, že tato nádrž byla ještě mnohem ošklivější - ostatně posuďte sami. To, že je uvnitř vůbec vidět nějaký potápěč, je způsobeno možnostmi zpracování digitální fotografie.


stánek Korál
Rád chodívám na takové akce proto, abych se podíval i na věci, které si hned tak nekoupím. Na stánku firmy Dräger jsem si takto mohl prohlédnout a "ošahat" rebreather (přístroj s polouzavřeným okruhem) Dolphin. Ventily na lahve od Drägera však už tak mimo moje možnosti nejsou a některé vypadaly moc dobře.
Dräger Dolphin

čluny

Velkou plochu zabíraly čluny nejrůznějších velikostí a značek, od nejmenších nafukovacích po laminátové kajutové motorové jachty.

autor: Sládek Tomáš