Strany
potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
Strany potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
zavřít

Napište hledaný výraz a stiskněte Enter

 

Výsledková listina PAF 99

Mezinárodní potápěčský festival

autor: Tomáš Sládek  (publikováno: 27.05.1999)

Grand prix

Nejzajímavější dílo bez ohledu na kategorie
Steve Lichtag Loveček (USA) za dva díly seriálu "Hledání křišťálového světa"

Cena Svazu potápěčů České Republiky

Nejúspěšnějšímu autorovi z ČR bez ohledu na kategorie
Petr Klier (CZ) za snímek "Thajsko"

Film a video

Slaná voda
  1. Johny Lettelier (B) za film "Sepie"
  2. Manfred a Elfi Kleinovi (SUI) za film "Gejagte Jäger"
  3. Petr Klier (CZ) za snímek "Thajsko"
     čestné uznání: Otakar Fritscher a Zdeněk Mejstřík za film "Tarpon"
Sladká voda
  1. Ľudovít Hanák (SK) za film "Mrazom spůtaná, snehom prikrytá"
  2. neuděleno
  3. Skoumal a spol. (CZ) za film "Hranická propast"
     čestné uznání: Iveta Dráždilová za film "O plaváčcích"
Hodnocení odborné poroty - dia 10 ks   Hodnocení odborné poroty - dia 3 ks sladká
Sada č. Autor Stát Body Pořadí Dia č. Autor Stát Body Pořadí
24 Tritschler Helmut D 50 1 111 Tritschler Helmut D 50 1
23 Thiele Werner A 45 2 31 Juhos Ladislav SK 45 2
26 Weidinger Niki A 40 3 53 Kühne Uwe D 40 3
17 Ohlendorf Burkhard D 35 4 21 Ciaculli Piero I 35 4
4 Dodi Alessandro I 31 5 112 Tritschler Helmut D 33 5
27 Zanni Mirko A 30 6 91 Skramoušský Radek CZ 29 6
6 Hardt Peter D 29 7 121 Weidinger Niki A 28 7
10 Kabelík Roman CZ 28 8 22 Ciaculli Piero I 27 8
20 Rzeha Uwe D 28   32 Juhos Ladislav SK 27  
2 Cervi Fabio I 27 10 113 Tritschler Helmut D 27  
3 Cipriani Settimio I 27   71 Rzeha Uwe D 26 11
18 Patrizia Alberio I 27   81 Schmidtke Christoph D 26  
7 Chan Chi Yin RC 26 13 52 Kühne Uwe D 24 13
11 Kráčmar Bohumír CZ 25 14 63 Ohlendorf Burkhard D 24  
12 Krassa Georg D 25   103 Thiele Werner A 24  
19 Pflügl Elisabeth A 25   11 Blättler Matthias A 22 16
5 Gonzales Jose Luis E 23 17 62 Ohlendorf Burkhard D 22  
13 Kühne Uwe D 23   72 Rzeha Uwe D 22  
16 Netrefa Miroslav CZ 22 19 73 Rzeha Uwe D 22  
21 Schmidtke Christoph D 22   122 Weidinger Niki A 22  
22 Skramoušský Radek CZ 22   33 Juhos Ladislav SK 21 21
1 Akyunus Yilmaz TU 21 22 51 Kühne Uwe D 21  
25 Virgilio Ligvori I 21   82 Schmidtke Christoph D 21  
15 Moignard Serge F 21   102 Thiele Werner A 21  
8 Janda Robert CZ 20 25 12 Blättler Matthias A 20 25
14 Lukš Oldřich CZ 18 26 13 Blättler Matthias A 20  
9 Jaronek Richard CZ 14 27 83 Schmidtke Christoph D 20  
          101 Thiele Werner A 20  
          23 Ciaculli Piero I 19 29
          43 Krassa Georg D 18 30
          61 Ohlendorf Burkhard D 18  
          123 Weidinger Niki A 18  
          92 Skramoušský Radek CZ 16 33
          41 Krassa Georg D 14  
          93 Skramoušský Radek CZ 14  
          42 Krassa Georg D 13 36
 

Hodnocení odborné poroty - foto sladká voda
Název Autor Stát Pořadí
bez názvu Helmut Tritschler SRN 1
bez názvu Josef Hartvich ČR 2
Grotto "Jeskyně" Alessandro Dodi Itálie 3
Earth Two "Země 2" Werner Thiele Rakousko 4
High Tide "Vysoké proudy" Werner Thiele Rakousko 5
bez názvu Helmut Tritschler SRN 6
bez názvu Václav Kechner ČR 7
Underwatertree "Strom pod vodou" Werner Thiele Rakousko  
Hecht und Barsch "Štika a okoun" M. Feierabend SRN 9
Two Worlds "Dva světy" Werner Thiele Rakousko  
Tenderness "Něžnost" Alessandro Dodi Itálie 11
Riverrafting Werner Thiele Rakousko  
bez názvu Josef Hartvich ČR  
bez názvu Helmut Tritschler SRN 14
Turt´s Portrait "Želví portrét" Alessandro Dodi Itálie  
bez názvu Pavel Labaj ČR  
bez názvu Helmut Tritschler SRN 17
bez názvu Pavel Labaj ČR 18
bez názvu Pavel Labaj ČR 19
The River č.1 "Řeka" Claudio Provenzani Itálie 20
bez názvu Pavel Labaj ČR  
Unter Seerosen "Podmořské růže" M. Feierabend SRN 22
Hodnocení odborné poroty - černobílá fotografie
Název Autor Stát Pořadí
2 Whalessharks "2 velrybí žraloci" Werner Thiele Rakousko 1
Wonderful Sea "Nádherné moře" Settimio Cipriani Itálie 2
Cave Charm "Kouzlo jeskyně" Settimio Cipriani Itálie 3
Leviatman č.1 Claudio Provenzani Itálie 4
Wreck "Vrak" Settimio Cipriani Itálie 5
Fish Band "Rybí kapela" Settimio Cipriani Itálie  
Fishball "Rybí míč" Werner Thiele Rakousko 7
Wreck Of Abu Galanwa "Vrak Abu Galanwa" Werner Thiele Rakousko 8
Sumec Václav Kechner ČR 9
Lín Václav Kechner ČR 10
Chiapas č.1 Piero Giaculli Itálie 11
Stars "Hvězdy" Werner Thiele Rakousko  
Okoun Václav Kechner ČR 13
Island Of Procida "Ostrov Procida" Piero Giaculli Itálie 14
Chiapas č.2 Piero Giaculli Itálie  
Silence Traffic "Tichý provoz" Settimio Cipriani Itálie 16
Oar With Reflections "Veslo se světly" Piero Giaculli Itálie  
Wings Of The Freedom "Křídla svobody" Claudio Provenzani Itálie  
Stripes "Pruhy" Werner Thiele Rakousko  
Chiapas č.3 Piero Giaculli Itálie 20
Waves On The Freedom "Vlnění na písku" Claudio Provenzani Itálie  
Somethin Usual č.4 "Něco obvyklého" Claudio Provenzani Itálie 22
Hodnocení odborné poroty - foto slaná voda
In Flight "V letu" Alessandro Dodi Itálie 1
Contour Line "Obrysová čára" Settimio Cipriani Itálie 2
bez názvu Ing. Miroslav Netrefa ČR 3
On a Ona Ladislav Juhos ČR 4
Dva světy Ladislav Juhos ČR 5
Stretch Water "Napjatá voda" Settimio Cipriani Itálie 6
Metallica "Metalika" Alessandro Dodi Itálie  
Condominium "Kondominium" Alessandro Dodi Itálie  
Colori Bella Note Fabio Cervi Itálie 9
Rainbow (Arlobaleno)"Duha" Settimio Cipriani Itálie  
Butterflies "Motýli" Alessandro Dodi Itálie 11
Profondita Carlo Depaulis Itálie  
Colors Of The Deep "Barvy hlubiny" Werner Thiele Rakousko  
Na vrchole Ladislav Juhos ČR 14
Kanic Ladislav Juhos ČR  
Red Anemonfish "Červená ryba" Werner Thiele Rakousko  
Damasco Fabio Cervi Itálie 17
Ciba Carlo Depaulis Itálie  
Prigioniero Fabio Cervi Itálie 19
Cesta do neznáma Ing. Vladimír Toufar ČR  
V kruhu Ing. Vladimír Toufar ČR  
Spánek Ing. Vladimír Toufar ČR  
Mao Mauri Vít Červenka ČR  
Frog Fish "Žabí ryba" Fabio Cervi Itálie 24
bez názvu Helmut Tritschler SRN  
Double "Dvojitý" Alessandro Dodi Itálie  
Lialieno Carlo Depaulis Itálie  
Ciba Carlo Depaulis Itálie  
Symbioza Niki Weidinger Rakousko 29
Barevná Niki Weidinger Rakousko  
Ghost Fish Arlervin Fabio Cervi Itálie  
Softness (Morbidezza) "Hebkost" Settimio Cipriani Itálie  
Octopus eyanea W. Rüdiger Rast SRN  
Portrait eines Riesen Anglerfisches W. Rüdiger Rast SRN  
Portrait eines Napolen Fisches W. Rüdiger Rast SRN  
Jak se vám líbí Roman Kabelík ČR  
Na promenádě Ladislav Smelik ČR  
bez názvu Ing. Miroslav Netrefa ČR  
Diogenes Zdeněk Kloboučník ČR 39
bez názvu Helmut Tritschler SRN  
Razor Fish Carlo Depaulis Itálie  
A Nice Couple "Pěkná dvojka" Settimio Cipriani Itálie 42
Modrá jeskyně Zdeněk Kloboučník ČR  
bez názvu Václav Poplštejn ČR  
Langusta - dobrý úkryt Pavel Labaj ČR  
Krmení žraloků Pavel Labaj ČR  
Orlando a Rosalinda Roman Kabelík ČR  
Želva Anežka Ladislav Smelik ČR  
Garnát Niki Weidinger Rakousko 49
Akvabely Ing. Vladimír Toufar ČR  
In The Middle č.1 "Uprostřed" Claudio Provenzani Itálie  
Plávanie radom Ladislav Juhos ČR 49
Barracudas "Barakudy" Werner Thiele Rakousko  
Mirror "Zrcadlo" Werner Thiele Rakousko  
Krab Santóyó Pavel Labaj ČR  
Zblízka Ladislav Smelik ČR 49
Dědek Bohumír Kráčmar ČR  
bez názvu Ing. Miroslav Netrefa ČR  
Ďáblík Niki Weidinger Rakousko 59
Brána podsvětí Ing. Vladimír Toufar ČR  
bez názvu Václav Poplštejn ČR  
Černá díra Ladislav Smelik ČR  
Ve vraku Bohumír Kráčmar ČR  
bez názvu Valter Port ČR 64
bez názvu Valter Port ČR  
Golden Worm "Zlatý červ" Niki Weidinger Rakousko 66
bez názvu Václav Poplštejn ČR  
Na procházce Jakub Kráčmar ČR  
Ryba trubka Pavel Labaj ČR  
Africká noc Vít Červenka ČR  
Bez názvu Petr Pyrochta ČR 71
V úkrytu Jakub Kráčmar ČR  
bez názvu Valter Port ČR  
bez názvu Robert Janda ČR  
Oiri Pao Vít Červenka ČR  
Chimbera Totovu Vít Červenka ČR  
bez názvu Václav Kechner ČR 77
Diadem Kaiserfisch "Diadém císařské ryby" W. Rüdiger Rast SRN  
bez názvu Václav Poplštejn ČR  
bez názvu Václav Poplštejn ČR  
Pahorek - náladovka Pavel Labaj ČR  
bez názvu Valter Port ČR  
Bez názvu Petr Pyrochta ČR 83
bez názvu P. Lagier Francie  
Chrochtal Nyeya Vít Červenka ČR  
Amforové pole Bohumír Kráčmar ČR  
bez názvu Christěnko Alexej UA 87
Yellow In The Middle Bohumír Kráčmar ČR  
Bez názvu Petr Pyrochta ČR 89
Bez názvu Petr Pyrochta ČR  
Red-White-Red "Červeno-bílo-červená" Werner Thiele Rakousko  
bez názvu Valter Port ČR  
Bez názvu Petr Pyrochta ČR 83
Na pláži Jakub Kráčmar ČR 94
Tanečnice Zdeněk Kloboučník ČR 95
bez názvu Christěnko Alexej UA  
Hodnocení odborné poroty - foto bazén
Název Autor Stát Pořadí
Strange Girl "Neznámá dívka" Alina Chubukina UA 1
First Diving "První potápění" Vladimir Kušnir UA 2
Záběr (Plavání) Pavel Navrátil ČR 3
Mystery "Tajemství" Vladimir Kušnir UA 4
Christmas Cat "Vánoční kočka" Nikita Azarenko UA 5
Martin Bohumír Kráčmar ČR 6
Doskok (Skoky) Pavel Navrátil ČR 7
Bubbles (Bubliny) Sergej Gluščenko UA  
Pierrot Riccardo M. Ciomi Itálie 9
Variace pro golfový míček I. Jan Liška ČR 10
Variace pro golfový míček II. Jan Liška ČR  
bez názvu Helmut Tritschler SRN  
Marie Anton Bonderanko UA  
bez názvu Helmut Tritschler SRN 14
Magic Of Genie "Kouzlo genia" Ruslan Kesheshian UA  
Indián Vladimir Novikov UA  
Ztracená přilba Bohumír Kráčmar ČR  
Internet Riccardo M. Ciomi Itálie 18
Freedom "Svoboda" Riccardo M. Ciomi Itálie  
bez názvu Anton Bonderanko UA  
Barevná fantazie Jan Liška ČR 21
bez názvu Helmut Tritschler SRN 22
bez názvu Oleg Medianik UA  
Immolation "Oběť" Nikita Azarenko UA  
Mnoho žen - mužova smrt Ing. Miroslav Netrefa ČR  
Faerie Butterfly "Motýl" Olga Harlamová UA 26
Bubbles (Bubliny) Sergej Gluščenko UA  
Charmer Vladimir Novikov UA  
"V ilegalitě" Jan Hrubeš ČR  
Variace pro golfový míček III. Jan Liška ČR 30
Symbiosis "Symbioza" Riccardo M. Ciomi Itálie  
Únik (Pólo) Pavel Navrátil ČR  
Princess "Kněžna" Ruslan Kesheshian UA  
Anesa Ing. Miroslav Netrefa ČR  
Potápěčův podzim Jan Liška ČR 35
Papa From My Dream "Táta z mého snu" Alina Chubukina UA  
bez názvu Dimitrij Basov UA  
"Poslední pomoc" Bohumír Kráčmar ČR  
Na návštěvě u Čárlího Jan Hrubeš ČR  
Tréning (Synchro) Pavel Navrátil ČR 40
Money are not the Be-all "Peníze nejsou vše" Pavel Boiko UA  
bez názvu Dimitrij Basov UA  
Večerní drink Jan Hrubeš ČR  
Refraction "Lom světla" Vladimir Silkin UA 44
Underwater Dream I "Sen pod vodou I." Jurij Gluščenko UA  
Underwater Dream II "Sen pod vodou II." Jurij Gluščenko UA  
Diving Dreams Ing. Miroslav Netrefa ČR  
On The Music Wings "Na křídlech hudby" Riccardo M. Ciomi Itálie 48
Zdravím tě! Ing. Jindřich Papež ČR 49
Konečně pod vodou Ing. Jindřich Papež ČR 50

Čestné uznání festivalové rady

Dušan Suchoň za pokus o humorné zpracování ve filmu "Pohlednice z Rudého moře"

Čestné uznání organizačního štábu festivalu

Jacek Wroblewski za natáčení v extrémně těžkých podmínkách, film "Vraky"

Čestné uznání Městského kulturního střediska Tachov

Yilmaz Akyunus za film "Mavi Derinliker"

Mistrovství ČR ve fotografování pod vodou

Kategorie diapozitivy - série
  1. Roman Kabelík
  2. Bohumír Kráčmar
  3. Miroslav Netrefa

Ceny diváků

Video
Steve Lichtag (USA), film "Ošklivá kráska muréna"
Fotografie
Helmut Tritschler (D)
Diapozitivy - série
Alessandro Dodi (I)
Diapozitivy - sladká voda
Piero Ciaculli (I)

Podívejte se také na