Strany
potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
Strany potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
zavřít

Napište hledaný výraz a stiskněte Enter

 

Logo proti harpunám 4

k volnému použití

autor: Sládek Tomáš  (publikováno: 03.02.2001)

Logo symbolizující odpor proti lovu ryb harpunou je k dispozici za následujících podmínek:

  1. užití loga je zdarma a bez časového omezení,
  2. logo bude použito pouze v souvislosti s vyjádřením nesouhlasu s použitím harpun pro lov volně žijících ryb a živočichů,
  3. logo může být použito i na komerčně prodávané předměty a v souvislosti s propagací komerčních služeb, například na trička, samolepky a propagační materiály,
  4. logo nesmí být použito v souvislosti s propagací prodejny či jiné aktivity (např. nalepením samolepky s logem na dveře, použitím v tiskovinách), jestliže v téže prodejně či v rámci téže aktivity jsou prodávány harpuny či poskytovány služby s lovem harpunou související.

Uvítáme, ale není to podmínkou, když se v souvislosti s použitím loga zmíníte o Stranách potápěčských a na webu uděláte na www.stranypotapecske.cz odkaz.

Soubory ke stažení

Logo 50x50 pix na bílém pozadí Logo 100x100 pix na bílém pozadí Logo 200x200 pix na bílém pozadí
Logo 50x50 pix na černém pozadí Logo 100x100 pix na černém pozadí Logo 200x200 pix na černém pozadí

Velké rozměry ve formátu

Balíček pro grafiky (ZIP 133 kB) obsahující logo v Corelu pro řezanou grafiku a libovolně velké zvětšení, nevyhlazený GIF 3000×3000 bodů a totéž s černým pozadím (pouze základní barvy bez plynulých přechodů, barvu pozadí možno nahradit a následně zmenšit, čímž logo hladce zapadne do designu webu s jakýmkoli pozadím).

autor: Sládek Tomáš