Strany
potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
Strany potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
zavřít

Napište hledaný výraz a stiskněte Enter

 

DEKOMPRESNÍ CHOROBA - MUDr. Ondřej Franěk

Detail plánované akce

Obecné informace
Typ akce
Vzdělávání
Oblast
Středočeský kraj
Termín konání
středa 10.4.2019, 19:30, ORCA
Zapsal (edituje)
Popis akce

Klub ORCA uvádí důležitou přednášku na lékařské téma

DEKOMPRESNÍ CHOROBA  nejen pro majitele PFO a další zájemce

MUDr. Ondřej Franěk je nejen aktivní a zkušený potápěč, ale i primář Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy, známý svojí rozsáhlou popularizační činností. Během svého působení se setkal s léčením potápěčských potíží zapříčiněných změnami tlaku. Jeho prezentace vás podrobně seznámí s dekompresní chorobou a hlavně s diagnostikou, s první pomocí a i s dalším léčením, s použitím barokomory. Dále budete podrobně seznámeni s fenoménem PFO a s konkrétními případy dekompresních chorob.

Po přednášce si budou zájemci moci prohlédnout a použít AED (Automatizovaný Externí Defibrilátor), který řídí hlasem činnost zachránce. K dispozici bude cvičná verze elektrod. Noví účastníci výcviku si budou moci vyzkoušet nepřímou masáž srdce na fantomu.

Povídání a promítání se uskuteční ve středu  10. 4. 2019 od 19:30  v klubu Orca v Praze-Braníku, Ledařská 9. Pozvěte i svoje známé! Vstupné 50 Kč. Podrobnosti a lokalizace klubu na http://www.orcadiving.cz/top-kontakty-57 . Zajistěte si prosím hned židli telefonem na 244 468 220 nebo mailem na orca@orcadiving.cz .

Těšíme se na vaši účast a Ondra Franěk na vaše dotazy.

Údaje naposledy změněny dne 20.12.2018 21:32:41,0