Strany
potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
Strany potápěčské
vydává Zdeněk Šraier
zavřít

Napište hledaný výraz a stiskněte Enter

 

Balónem do komína - speleopotápěčské průzkumy Sard

Detail plánované akce

Obecné informace
Typ akce
Expedice
Oblast
Středočeský kraj
Termín konání
středa 24.1.2018, Orca, 19 hod.
Zapsal (edituje)
Popis akce

Klub ORCA a SPELEOAQAUANAUT si vás dovolují srdečně pozvat na zajímavou přednášku o neuvěřitelných speleo – potápěčských objevech na Sardinii v uplynulém roce s názvem

BALÓNEM  DO  KOMÍNA

Pochopitelné je, že neobvyklé problémy je nutno řešit neobvyklými metodami, které jsou často na první pohled nepochopitelné. Čeští a Slovenští speleopotápěči prozkoumávají už tři dekády suché i zatopené jeskyně v údolí Cala Luna a dosáhli mnoha objevů a získali velké renomé v tomto směru. Původně izolované jeskyně od ponorové oblasti po podmořské vyvěračky dosáhly díky jeskynním potápěčům po propojení celkovou délku 71 km a tím se tento jeskynní systém Su Palu – Su Spiria – Su Molente – Bue Marino stal nejdelší italskou jeskyní. A sága pokračuje . . .
I ve starších chodbách se při podrobném mapování najdou dosud netušené prostory a to bude hlavní náplní uvedené přednášky PaedDr. Daniela Hutňana ve středu 24.1.2018 od 19 hod. v klubu ORCA. Nechte se překvapit dosud utajovaným objevem a hlavě netradiční metodou, využívající současné technologie. Nejen, že o tom uslyšíte, ale i uvidíte video z míst, kam se dosud nikdo nedostal, video s dramatickým průběhem.

Těšíme se na vaši návštěvu a Dan Hutňan na vaše dotazy. 

Promítání bude v klubu Orca v Praze-Braníku, Ledařská 9. Pozvěte i svoje známé! Vstupné 50 Kč. Podrobnosti a lokalizace klubu na http://www.orcadiving.cz/top-kontakty-57 . Zajistěte si prosím hned židli telefonem na 244 468 220 nebo mailem na orca@orcadiving.cz .
Jsou tady také poslední výtisky výpravné publikace Daniela Hutňana Cesta pod údolím / Way under the valley o jeskyni Bue Marino a okolí.
 

Údaje naposledy změněny dne 02.01.2018 14:27:15,0